Tutvustus


Käokella elurajoon – hubane ja rahulik kodu

Peetri aleviku piiril paiknev Käokella elurajoon asub lühikese autosõidu kaugusel Ülemiste keskusest ja Tallinna kesklinnast. Vaikusest ja puhtast õhust pakatavas kodupaigas kohtuvad uue aja mugavused puhta looduse ja turvalise elukeskkonnaga.

Koduse ja sõbraliku Peetri aleviku kõrval Järvekülas asuv Käokella elurajoon on elupaik nendele, kes unistavad moodsast kodust, kus saab hommikuti ärgata linnulaulu saatel ja jõuda kesklinna veerand tunniga.

Järveküla piirkond on viimaste aastatega arenenud väga kiiresti. Käokella elurajooni arendaja poolt rajati Käokella tee 1b, Karusambla tee 3 ja Käokella tee 4 kinnistutele kõigile avatud puhke- ja mänguplatsid, kus jagub lippamist nii pisikestele kui suurtele jalgadele. 2016. aasta sügisel avatud ilus ja kaasaegne Järveküla Kool asub tulevasest kodust jalutuskäigu kaugusel ning ootab kõiki poisse ja tüdrukuid koolitarkust omandama. 2020.a septembris avas vald Kindluse Kooli – nelja paralleeliga põhikooli 864-le lapsele. 2015. aastal avati Peetris Aruheina lasteaed, 2019.a lisaks ka Järveküla Lasteaia kaks maja.

Populaarses Käokella elurajooni ridaelamutes ning paarismajades on endale kodu leidnud juba 147 peret.

Järgmisena on kerkimas Sõnajala tee 1 kinnistule kortermaja, kus 64 korteri hulgas on valikus 2- kuni 4-toalised korterid suurustega 46,5-84,6 m2. Igal korteril on rõdu või terrass.

Asukohakaart

*Kodulehel kasutatud pildid on illustratiivsed ning võivad erineda lõplikult välja kujunevast elukeskkonnast